Благодійний рибальський турнір на підтримку ЗСУ зі спонсорськими призами від Shaptala

Благодійний рибальський турнір на підтримку ЗСУ зі спонсорськими призами від Shaptala

Великі відкриті змагання пройшли 26.03.2023 на одній із закритих водойм (яка знаходиться в оренді спільноти «Біла лілія») с. Сокільники, що на Львівщині. У них взяли участь 92 рибалки різних вікових груп – як спортсмени, так і любителі. Метою турніру була не тільки популяризація риболовного спорту, але й збір коштів на потреби військових ЗСУ. 


До змагання приєднались 13 спонсорів, які надавали матеріально-технічну допомогу організаторам та займались підготовкою місця проведення турніру. Серед них була й компанія Shaptala як один з постачальників призів для переможців:

Ці якісні аксесуари дістались тим, хто показав найкращі результати в командному та особистому заліках.

Активна риболовля: спінінг, підводні хижаки та град

Здавалося, нічого не може затьмарити таку подію, як довгоочікуваний риболовний турнір. Але весняна погода внесла свої корективи – й частина змагань пройшла під гуркіт граду, який щедро засипав усю локацію. Як не дивно, на активність риби це майже не вплинуло, як і на ентузіазм учасників. 


Змагання проводились за певних умов, а саме:

 • застосовувались лише спінінги до 300 см довжиною;
 • з наживки: м'які силіконові приманки або ж інші штучні снасті;
 • у залік приймались лише окунь та щука;

Тож на результати впливала майстерність риболова, а також вага снасті, розмір та колір приманки, проводки. І як показав заліковий підрахунок хвостів та їх ваги, деякі учасники змогли вдало підібрати ключик до капризного весняного хижака. 

Турнір проходив за класичною схемою в 3 етапи, проте в рамках одного дня. Була і традиційна зміна секторів, і смачнющий бограч від одного з партнерів змагання. Загалом підтримувалась дружня атмосфера, приправлена духом командного та персонального суперництва між риболовами. 

Підсумки змагань: 13 знакових нагород та зібрані кошти для ЗСУ

Зважаючи на кількість учасників, а саме – 92 риболови, доволі важко було забезпечити всіх призами. Проте всі отримали хоч і номінальні, але гідні нагороди за участь та ентузіазм. 


У командному заліку першість вибороли:

 1. Best Team (Білич Назар і Столярчук Денис)

 2. УДАР м. Червоноград (Лучко Віктор і Дума Михайло)

 3. Upstream (Боженко Назар і Мокшин Павло)

У персональному заліку найвищу майстерність продемонстрували:

 1. Назар Боженко

 2. Віктор Луч

 3. Артем Яланський

 4. Данило Школик

 5. Назар Білич

 6. Олексій Мацех

 7. Сергій Томілов

 8. Денис Столярчук

 9. Андрій Мелець

 10.  Юра Цвик

Ми вдячні всім, хто взяв участь у змаганні та виклався на повну, борючись за призові місця. З внесків нам вдалось зібрати 33 126 грн, які було передано захисникам. Віримо в перемогу та ЗСУ!