Чохли для котушок
Чохли для котушок  

Товари
There are 13 products.

Показано 1 - 12 з 13 товарів

Показано 1 - 12 з 13 товарів

Чохли для котушок Shaptala

При транспортуванні рибацького спорядження важливо вберегти його від випадкових ударів та пошкоджень. Особливе значення це має для котушки, оскільки вона є основним елементом будь-якої снасті. Тому кожному риболову потрібно подбати про спеціальні чохли.

Чохол для рибальської котушки призначений для забезпечення зручності при перевезенні та надійного зберігання. Але головною перевагою є саме те, що чохол на котушку захищає її від негативного впливу навколишнього середовища, механічних пошкоджень та деформацій. 

Усі кейси для котушок Shaptala пошиті з водонепроникної тканини, мають м'яку підкладку та якісну фурнітуру. Вони відрізняються особливою міцністю і надійністю. Існують моделі, які призначені для 2, 4 або 6 котушок. Також є чохли, обладнані спеціальним ремінцем для носіння на плечі, зручною ручкою, кріпленням для фіксації на поясі.

В інтернет-магазині представлений широкий асортимент, серед якого ви знайдете чохол для 4 котушок, чохол для котушок і шпуль, чохол для коропових котушок тощо. У нас можна купити жорсткий чохол для котушки будь-якої моделі за доступною ціною. Доставка здійснюється по всій Україні, тому неважливо, з якого міста ви робите замовлення.

Варто зазначити, що якість товарів, які ми пропонуємо, дуже висока. І доказом цього є велика кількість позитивних відгуків задоволених клієнтів. 

Якщо у вас є питання або ви не можете обрати необхідну модель чохла, звертайтесь до менеджерів нашого інтернет-магазину.