Про компанію

Shaptala - це українська, торгово-виробнича компанія, яка спеціалізується на виготовленні та реалізації мисливського і рибальського спорядження.

Засновником підприємства є Шаптала Віктор Григорович, який ще у далекому 2000 році розпочав власну справу. Великий досвід служби в армії та захоплення військовим екіпіруванням, сприяли створенню якісної продукції, яка відома не тільки в Україні, але і за її межами. 

Компанія Shaptala довгий час спеціалізувалася на виробництві мисливського спорядження, а саме - чохли для рушниць, патронташі, мисливські жилети та ін. Проте у 2015 році ми також розпочали виготовляти та реалізовувати оснащення для риболовлі - тубуси для спінінгів, термосумки, чохли для вудилищ, відра для підгодовування та ін. За порадами та професійною допомогою у створенні високоякісної продукції, завжди звертаємося до провідних спеціалістів та відомих спортсменів-риболовів. 

З початком збройного конфлікту на сході України у 2014 році, ми усвідомили необхідність у виготовленні та забезпеченні тактичним спорядженням українських бійців в зоні АТО. Сьогодні наша компанія продовжує постачати спеціалізовані вироби, тим самим надаючи допомогу захисникам України. Наприклад, для проєкту “МАПА”, який організував благодійний фонд “Армія СОС”, ми виготовляємо чохли для планшетів посиленої конструкції.

Крокуючи в ногу з часом ми постійно вдосконалюємо свої сервіси, роботу та якість товарів. Участь у різноманітних виставках, зокрема «ActivExpo Fest» Риболовля Полювання Туризм, дає нам змогу краще зрозуміти потреби та побажання людей, які користуються нашими виробами. Ми завжди прислуховуємося до думок та ідей не тільки професійних рибалок та мисливців, але і звичайних любителів. Протягом багатьох років компанія Shaptala виступає офіційним спонсором на різноманітних чемпіонатах зі спортивної риболовлі в Україні.

Якість та надійність - головна складова успіху”! Ми з великою відповідальністю ставимося до виробничого процесу своєї продукції, саме тому велику увагу приділяємо якості матеріалів. Серед наших постачальників багато відомих вітчизняних та світових брендів - YKK, MaxZipper, WooJin та ін.

Виробництво та склад нашої продукції в м. Біла Церква

Купити якісне мисливське та рибальське спорядження за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині shaptala.com.ua. Наші товари також представлені в таких торгових мережах, інтернет-магазинах та магазинах, як: "Епіцентр", "Ібіс", "Розетка" та ін. На всю продукцію Shaptala діє гарантія 1 рік. Ми з радістю проконсультуємо вас та допоможемо підібрати необхідний товар.