Доставка та оплата

Оплата товару

Оплата приймається в національній валюті України (гривня, UAH) перерахованими нижче способами:

  1. Оплата за реквізитами на рахунок IBAN.

  2. Оплата на картку ПриватБанк.

  3. Накладеним платежем.

Доставка по Україні

Доставка по Україні виконується транспортними компаніями Нова Пошта, УкрПошта та MeestExpress. Відправка іншими компаніями за домовленістю. Строки доставки від 1 до 3х днів в залежності від міста призначення. Доставка оплачується замовником при отриманні товару на складі перевізника. При собі необхідно мати паспорт або водійське посвідчення.

Вартість доставки по Україні приблизно 50-70грн. При варіанті оплати накладений платіж транспортна компанія додатково нараховує 30-45грн за переказ коштів.

Для того, щоб Ваше замовлення було доставлено вчасно, будь ласка, вказуйте ім’я та фамілію одержувача, відділення перевізника, телефон та іншу контактну інформацію.

Доставка в інші країни

Можлива доставка в інші країни. Посилка відправляється через УкрПошта, в країні надходження доставляється відповідним національним оператором. Можливість та детальні умови доставки, будь ласка, уточнюйте у нас.

Умови повернення/обміну

Повернути товар ви можете впродовж 14ти днів з моменту отримання товару. Товар має бути без слідів експлуатації та без ушкоджень.

Вироби виготовлені під замовлення обміну та поверненню не підлягають.