Турнір «Річниці незламності України» на річці Горинь за підтримки Shaptala

Турнір «Річниці незламності України» на річці Горинь за підтримки Shaptala

Кінець зими, а саме – 26.02.2023, приніс нам відносно теплу погоду та гарні умови для проведення першого цьогорічного змагання зі спінінгової ловлі. Його організацією займався Євген Крупник за підтримки спонсорів – виробників і реалізаторів рибальського спорядження, зокрема, Shaptala. 

Турнір готувався й проходив під гаслом «Допоможемо ЗСУ» та мав на меті зібрати якомога більше коштів на потреби захисників (цього разу – на покупку тепловізора). 

Бренд Shaptala не зміг лишитись осторонь такого івенту – та став одним із партнерів змагання. Від нас призери отримали: 

Органайзер

Зручний пояс для спінінгового спорядження

Жорсткий чохол для транспортування котушок

Локація для демонстрації майстерності в риболовлі

Турнір проводився в м. Ізяславі, що на Хмельниччині. Річка Горинь вже традиційно зарекомендувала себе як надійне джерело спортивної риби для майстрів спінінгу. Тому саме її берег став для учасників змагання тимчасовим риболовним майданчиком. 

Попри постійні повітряні тривоги та загрози, турнір пройшов доволі спокійно, принісши спортсменам непоганий улов. Особливу активність проявляв окунь, проте навіть зубаста розбійниця не втрималась від спокусливого силікону. Остання була сфотографована, зважена та випущена в рідну стихію. 

У турнірі змагалися понад 50 спортсменів та любителів із Нетішина, Славути, Білогородки, Хмельницького, Тернополя, Луцька та Сарн. Сам івент проходив традиційно, тобто в 3 етапи, проте тривав лише 1 день. 

Динаміка змагання та найкращі результати

Найактивнішим видався перший тур, і це не дивно. Зголоднілі окуні як спортивного, так і цілком пристойного розмірів вперто ковтали гачки, приправлені звабливими силіконовими приманками. Тож ця частина змагання пройшла дуже жваво.

Другий тур також був напрочуд цікавим, а головне – рибним. Для його проведення всі учасники змінили місце риболовлі на протилежний берег. Як виявилось, не дарма. Окрім окунців, одному з рибалок вдалося спокусити навіть щуку, яка була негайно внесена в таблицю та випущена. 

Між 2 та 3 етапом всі учасники змогли скуштувати смачний український борщ, турботливо приготовлений дружиною одного зі спортсменів. 

Третій тур був менш емоційним та бентежним, оскільки риболови, як і рибка, вже стомились. Проте залікові хвости все ж вдалось спіймати.

Лідери цього змагання:

  1. Гарбарук Олександр

  2. Слободян Дмитро

  3. Волошин Руслан

Номінація «Big Fish» – Романів Ігор.

Ми щиро вдячні всім, хто брав участь у змаганні! Віримо в перемогу та ЗСУ!