Для полювання
Для полювання  

Для полювання Підкатегорії

Товари
There are 119 products.

Показано 1 - 12 з 119 товарів

Показано 1 - 12 з 119 товарів

Спорядження Shaptala для полювання

Ні для кого не секрет, що полювання - це один з найпопулярніших способів проведення часу серед чоловіків. Кожен сучасний мисливець прагне придбати спорядження, яке б полегшувало пересування під час полювання. Щоб улюблене заняття пройшло успішно, до нього необхідно підготуватися належним чином. Слід уважно підходити до вибору певної зброї, обмундирування, а також деяких інших доповнень і аксесуарів, які не можуть не вплинути на успіх всієї операції.

З метою запобігання рушниці, патронів та іншого мисливського спорядження від забруднення, пошкоджень або вологості, застосовуються спеціальні футляри, ящики і чохли. Вибір залежить від відстані, виду транспортування, типу зброї і вподобань мисливця. Крім того, в них відбувається транспортування і перенесення зброї під час проведення полювання. В не мисливський сезон зброя повинна зберігатися в сейфі, незарядженою, зі спущеними курками та ежекторами, в розібраному вигляді в чохлі або футлярі. Тобто, приналежності для зберігання і транспортування рушниць і патронів є невід'ємною частиною екіпіровки кожного мисливця.

Вся продукція компанії Shaptala, комплектується якісною фурнітурою і виготовляється з міцних водонепроникних матеріалів. На сьогодні ми виробляємо і реалізуємо наступні види спорядження для мисливців:

  • чохли для рушниць;
  • патронташі;
  • збройові сумки;
  • чохли для балонів високого тиску;
  • барсетки для пістолетів;
  • мисливські килимки;
  • чохли для луків і арбалетів.

Купити якісне мисливське та рибальське спорядження за вигідною ціною ви можете в інтернет-магазині shaptala.com.ua. Наші товари також представлені в таких торгових мережах, інтернет-магазинах і магазинах, як: "Епіцентр", "Ібіс", "Розетка" та ін. На всю продукцію Shaptala діє гарантія 1 рік. Ми з радістю надамо вам пораду і допоможемо підібрати необхідний товар.