Ківер для стріл "Back pack"

Ківер для стріл "Back pack"

Артикул:

Виробник:

Ківер для стріл Back pack

1 535 грн

Чорний

Опис

Ківер призначений для перенесення стріл (в т.ч. мисливських) на спині або на поясі. Виготовлений з міцної тканини з ПВХ просоченням. Для жорсткості в стінці яка прилягає до спини вставлений пластик 2мм, в лицьовій 1мм. Внутрішня поверхня також обшита тканиною. Наплічні ремені з'ємні та регулюються по довжині. При виробництві використана міцна фурнітура. Гарантія 1 рік

Відгуки Усі відгуки

Усього

0

(0 Відгуки)

Фільтр відгуків по оцінці

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Написати відгук

Часті питання

  Asked by: Admin
  Date: 2023-08-07 13:16:03
  Види чохлів, які використовуються в активному полюванні?

  Чохол для блокового лука великий – аксесуар для зберігання та транспортування блочного лука довжиною до 114 см. Виготовлений з поліуретанового ПВХ, комплектований надійною фурнітурою, функціональними відділеннями, ручками та ременями для забезпечення тривалого користування та захисту зброї від пошкоджень.

  Ківер для стріл, або сагайдак – призначений для перенесення стріл (в т.ч. мисливських) на спині або на поясі, кріпиться до блочних луків. Така конструкція спрощує переміщення під час полювання та забезпечує швидкий доступ до стріл.

  Чохол для арбалету – зручний аксесуар, призначений для перенесення та збереження зброї. Виготовлений з якісного поліестеру, посиленого капроновою ниткою, що забезпечує надійність та тривалий строк експлуатації виробу. Чохол оснащений функціональними кишенями для стріл та іншого інструменту стрілка.

  Чохол для рекурсивного лука – захисний футляр для класичного лука, що захищає функціональні елементи зброї як від механічних пошкоджень, так і від негативних чинників навколишнього середовища.

  Чохол для рушниці – частина мисливського спорядження, що забезпечує цілісність та зручне транспортування зброї. Рушниця надійно захищена від можливих фізичних ушкоджень і потрапляння в механізми пилу, піску, бруду або зайвих предметів.