Чохол для рекурсивного лука

Чохол для рекурсивного лука

Артикул:

Виробник:

Чохол призначений для зберігання і транспортування рекурсивного лука довжиною до 125 см і висотою до 30см

1 708 грн

Чорний

Опис

Чохол призначений для зберігання і транспортування рекурсивного лука довжиною до 125 см і висотою до 30см. Підходить для більшості луків цього розміру. Чохол виготовлений з непромокаючої тканини з ПВХ просоченням. Усередині використана міцна підкладкова тканина. Два великих бігунки в змійці полегшують відкриття і закриття чохла. Для захисту луку всередині вшитий поролон товщиною 20мм. Фіксація лука забезпечується кріпленнями - типу Velcro на ременній стрічці. Для стріл є окремі кріплення. Також всередині чохла є кишеня для дрібниць і кріплення для сагайдака. Для перенесення чохла передбачена ручка і ремінь. Довжина ременя регулюється за допомогою пряжки. У конструкції чохла використана міцна фурнітура. Внутрішній розмір: 125х30 см Гарантія 1 рік

Відгуки Усі відгуки

Усього

0

(0 Відгуки)

Фільтр відгуків по оцінці

 • 5
  (0)
 • 4
  (0)
 • 3
  (0)
 • 2
  (0)
 • 1
  (0)

Написати відгук

Часті питання

  Asked by: Admin
  Date: 2023-08-07 13:16:03
  Види чохлів, які використовуються в активному полюванні?

  Чохол для блокового лука великий – аксесуар для зберігання та транспортування блочного лука довжиною до 114 см. Виготовлений з поліуретанового ПВХ, комплектований надійною фурнітурою, функціональними відділеннями, ручками та ременями для забезпечення тривалого користування та захисту зброї від пошкоджень.

  Ківер для стріл, або сагайдак – призначений для перенесення стріл (в т.ч. мисливських) на спині або на поясі, кріпиться до блочних луків. Така конструкція спрощує переміщення під час полювання та забезпечує швидкий доступ до стріл.

  Чохол для арбалету – зручний аксесуар, призначений для перенесення та збереження зброї. Виготовлений з якісного поліестеру, посиленого капроновою ниткою, що забезпечує надійність та тривалий строк експлуатації виробу. Чохол оснащений функціональними кишенями для стріл та іншого інструменту стрілка.

  Чохол для рекурсивного лука – захисний футляр для класичного лука, що захищає функціональні елементи зброї як від механічних пошкоджень, так і від негативних чинників навколишнього середовища.

  Чохол для рушниці – частина мисливського спорядження, що забезпечує цілісність та зручне транспортування зброї. Рушниця надійно захищена від можливих фізичних ушкоджень і потрапляння в механізми пилу, піску, бруду або зайвих предметів.