СлавГрес 2021

СлавГрес 2021

2 та 3 жовтня 2021 р. під містом Слов'янськ Донецької області пройшли змагання з лову хижої риби спінінгом з берега під назвою "СлавГрес 2021". Рибалки розіграли нагороди Кубка Донецької області з лову хижої риби спінінгом з берега.

Море емоцій та позитиву подарував цей довгоочікуваний турнір, який організувала «Донецька обласна асоціація рибальського спорту» в особі почесного Президента Віталія Ірюпіна та керівника напряму спінінг-берег Ярослава Бойка.

Захід дуже припав до душі любителям лову рідкісного в цій місцевості, обережного та хитрого хижака - судака, саме на берегах дивовижного місця - водоймища-охолоджувача Слов'янської ТЕС.

Понад 70 осіб із Донецької, Луганської, Харківської та Херсонської областей взяли участь у змаганні. З самого ранку почалося жеребкування команд, збір снастей, дружня бесіда, вихід по секторах, передстартові думки та тремтіння в руках. День порадував не тільки сонячною та спокійною погодою, а й гарним клюванням. Майже всі учасники тягли рибу вже з першого закидання і підібрали собі зі старту в залік: судаків, окунів та навіть сомів! Після фінішного пострілу відбулося шикування та нагородження справжніх лідерів за чесну та завзяту боротьбу.

Компанія Shaptala не могла пройти повз і ми із задоволенням стали одним із спонсорів цього заходу. Велика кількість якісного рибальського спорядження власного виробництва була представлена ​​та вручена переможцям як нагороди: гаманці для блешень, тубуси для спінінгів, сумки для риболовлі, чохли для котушок та ін. Ми завжди намагаємось підтримувати подібні масові заходи та брати в них участь. Риболовля може бути не тільки цікавим проведенням дозвілля, а й динамічним видом спорту. А спорт, як відомо, – це здоров'я, це життя.