PIKE AUTUMN FEST 2021 Тихе Плесо

PIKE AUTUMN FEST 2021 Тихе Плесо

Компанія Shaptala з великим задоволенням взяла участь та стала спонсором змагання з лову хижої риби спінінгом з берега, яке проходило 23 жовтня 2021 року на озері Тихе Плесо у селі Велике Колодно, Львівської області.

Цей захід проводився з метою:

• популяризації рибальського спорту;

• популяризації здорового способу життя та гуманного ставлення до природних запасів;

• підвищення спортивної майстерності та вдосконалення техніки володіння спінінгом та спортивними снастями.

Учасники змагання сплачували реєстраційні внески, за рахунок яких оплачувалася робота суддів, формувався фонд придбання кубків, медалей та інших організаційних витрат. Сума добровільного реєстраційного внеску становила 300 грн. на одного учасника. До участі у змаганні допускалися особи, які досягли 16 років. Тим, кому не виповнилося 16 років, могли взяти участь у супроводі дорослих. Кількість бажаючих взяти участь у змаганнях становила 50 осіб.

Змагання проходило у 2 етапи. Після завершення другого етапу відбулося шикування, підбиття підсумків, нагородження переможців та призерів. Велику кількість цінних призів переможці змагання отримали як нагороди від компанії Shaptala: сумки для риболовлі, чохли для котушок, тубуси для спінінгів, гаманці для блешень та ін.

Ми хочемо подякувати Біличу Назару за професійну роботу та чудову організацію проведення цього заходу. З великим задоволенням чекаємо на наступні змагання.