Кубок ФРСХО з лову хижої риби спінінгом з берега "Камплиця-2021"

Кубок ФРСХО з лову хижої риби спінінгом з берега "Камплиця-2021"

Участь компанії Shaptala як спонсора у змаганні з лову хижої риби спінінгом з берега

Ще однією цікавою подією цієї осені стала участь компанії Shaptala як спонсора у змаганні з лову хижої риби спінінгом з берега, яке проходило на озері Камплиця (Задонецьке), Харківської області.

Змагання проводилося у 3 етапи протягом двох днів. Погода була цілком прийнятною, не ідеальною, але все ж таки. У змаганнях брало участь 17 команд (50 осіб). Усього було зловлено 42 кг 336 г риби. Найчастіше учасникам траплялися окуні, їх було спіймано найбільше, рідше судаки та щуки. У номінації “BIG FISH” переможцем стала щука вагою 1211 г.

Після фінального свистка, як завжди, відбулося шикування та нагородження команд учасників. Великою кількістю цінних нагород від спонсорів, у тому числі від компанії Shaptala, порадували переможців та призерів змагань. Ми представили якісне рибальське спорядження власного виробництва: сумки для риболовлі, чохли для котушок, тубуси для спінінгів, гаманці для блешень та ін.

Хочемо висловити велику подяку всім тим, хто брав участь у цьому заході та окремо подякувати організаторам за таку чудову, професійну роботу і дружню атмосферу.

кубок фрсхо з лову хижої риби спінінгом з берега-1

кубок фрсхо з лову хижої риби спінінгом з берега-2

кубок фрсхо з лову хижої риби спінінгом з берега-3

кубок фрсхо з лову хижої риби спінінгом з берега-4

кубок фрсхо з лову хижої риби спінінгом з берега-5

кубок фрсхо з лову хижої риби спінінгом з берега-6