Father Spinning Cup VOL 2

Father Spinning Cup VOL 2

Змагання зі спінінгового лову

Змагання зі спінінгового лову (6.11.2021). Вже традиційно фестиваль проходить на ставку №6 Печенізького Рибгоспу (ПРГ) у Харківській області.

Цей ставок добре зарекомендував себе на минулому заході. Великим плюсом стало те, що буквально за пару днів до змагань став був зариблений 1 тонною щуки, за що окрема подяка організації ПРГ.

Цього разу змагання проводились у командному заліку (команда із двох осіб). Учасники команди ловили рибу у різних секторах. Кількість учасників змагань була обмежена до 70 осіб (35 команд).

Перший тур був багатий на щуку та судака. Також у першому турі була спіймана щука, яка перемогла у номінації “Big Fish”. Між турами, як завжди, був організований ситний обід і всі бажаючі учасники змагань могли підкріпитися та набратись сили.

Другий етап був менш продуктивним, погода зіпсувалася і протягом усього туру йшов дрібний та неприємний дощ, який посилювався вітром.

За підсумками змагань були нагороджені команди, що посіли 1,2 та 3 місця. Окремою номінацією стала найбільша піймана риба "Big Fish" (Щука - 4235 г.)

Усі переможці були нагороджені цінними призами від спонсорів, зокрема й від компанії Shaptala. На даному фестивалі ми представили якісне рибальське спорядження власного виробництва та нагородили призерів змагань цінними презентами: чохлами для котушок, сумками для риболовлі, сумками для снастей, тубусами для спінінгів, чохлами для вудилищ та ін.

Велика подяка за організацію цього заходу, а також за пропаганду активного відпочинку та здорового способу життя команді Fishing Father. З нетерпінням чекаємо на наступні змагання.

father spinning cup vol 2-1

father spinning cup vol 2-2

father spinning cup vol 2-3

Father Spinning Cup VOL 2-41

father spinning cup vol 2-5

father spinning cup vol 2-6