Father Spinning Cup 2021

Father Spinning Cup 2021

Father Spinning Cup 2021 - це змагання зі спінінгового лову риби з берега, перший та другий етапи якого проходили 02.10.2021 на базі Печенізького Рибгоспу, Печенізький р-н., Харківська область. Шляхом пробних виїздів на риболовлю командою організаторів для проведення фестивалю було обрано ставок №6.

Головними цілями та завданнями змагання були:

• Пропаганда активного відпочинку та здорового способу життя.

• Підвищення майстерності та вдосконалення техніки володіння спінінговими снастями.

• Визначення переможців та призерів змагань.

• Змагальний дух та набуття друзів за інтересами.

До участі у змаганні допускалися лише любителі ловлі спінінгом, спортсменам вхід був закритий. Реєстрація учасників, які не досягли 16 років, проводилася у супроводі дорослих.

Розмір організаційного внеску становив 400 гривень із кожного учасника, який вносився попередньо та сплачувався добровільно. Кошти, внесені як організаційний внесок, використовувалися для оренди водоймища, організації змагання та формування призового фонду.

За підсумком змагання понад 50% учасників були з уловом, враховуючи, що всі умови лову були рівні. Все залежало від різноманітності приманок та навичок проводки.

Компанія Shaptala з великим задоволенням взяла участь і стала одним із партнерів заходу Father Spinning Cup. Усі призери змагання були нагороджені цінними призами від спонсорів, у тому числі від компанії Shaptala. Ми також провели невелику виставку та представили спорядження власного виробництва високої якості - чохли для котушок, сумки для риболовлі, сумки для снастей, відра для підгодовування, тубуси для спінінгів, чохли для вудилищ та ін.


Чекаємо на новини від команди Fishing Father про подальші заходи, в яких обов'язково візьмемо участь.